Aktiviteler
Grand Cappadocia Hotel Göreme TURKEY

KAPADOKYA BALON TURLARI
Bölgemizin en çok tercih edilen aktivitelerinden olan Balon Turları yıl boyunca hava şartlarının uygun olduğu her gün  yapılmaktadır. Aktivite toplam 3 saat kadar sürmektedir. Otelimizden servis araçları ile alındıktan sonra açık büfe kahvaltıya katılırsınız. Sonrasında balonların uçuş öncesi hazırlandığı alana servis araçları ile giderek uçuş öncesi hazırlıkları izlersiniz.

Ardından sepete binerek yaklaşık 1 veya 1,5 saat süren havada kalma süresinde pilotunuz tarafından bilgilendirme yapılır. İnişten sonra alkolsüz şampanya partisi ile uçuş sertifikalarınız teslim edilir.

 

 


GÜNLÜK KAPADOKYA TURLARI

Red Tour :
Bölgemizin en popüler gezi noktalarını gezebileceğiniz bu turda; Uçhisar, Ürgüp, Devrent Vadisi, Paşabağ, Göreme Panorama tur güzergahıdır. Öğle yemeği dahil olan bu tur için daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz

Green Tour : Bölgemizin diğer tur rotasından biri olan Green Turda Uçhisar, Derinkuyu Yeraltı şehri, Ihlara Vadisi gezi noktalarındandır. Öğle yemeği dahil olan bu tur için daha detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

 


ATV TURU
Bölgemizdeki vadilerde Atv adı verilen 4x4 arazi araçları ile rehberli turlar düzenmektedir.  Genellikle Kapadokya'da günbatımı izlemek için bölgemizdeki misafirlerimizce tercih etmektedir.

Günün her saati yapılabilen aktivite ile eğlenceli bir gezi yaşayacaksınız.

 

 

 

 

 


 

TÜRK GECESİ
Yöresel folklor oyunları başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinden folklor gösterileri, koreografiler, oryantal gösterilerinin sergilendiği Türk Gecesi eğlenceleri özel kaya oyma restaurantlarda yapılmaktadır.

Akşam yemeği ile  alkollü veya alkolsüz içecekler mevcuttur. 

 

 

 

 

 


SEMAH GÖSTERİLERİ
Mevlevi dervişlerinin gösterileri bölgemizde Selçuklulardan Kalma tarihi mekanlarda sergilenmektedir. Canlı müzik eşliğinde mistik bir yolculuğa çıkmak isteyen misafirlerimiz tarafından tercih edilmektedir.

 

 

 

 

 

 


SHUTTLE TRANSFER ve ÖZEL TRANSFER
Nevşehir Tuzköy havaalanı ve Kayseri Erkilet Havaalanından otelimize shuttle (özel araç servisi mevcuttur). Rezervasyonlarınızda belirtmeniz halinde sizin için transfer rezervasyonlarınızı hazırlarız.

Ayrıca VIP araçlar ile havaalanında karşılanmak isterseniz özel tasarım araçlarımız ile daha konforlu bir transfer hizmeti verilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

 

 


HAMAM ETKİNLİĞİ
Hamam etkinliği bölgemizde özel ve hijyenik olan turistik işletmelerde yapılmaktadır. Her türlü konfor, aromatik masaj yağları eşliğinde özel eğitimli masörler tarafından masajlarla  günün yorgunluğunu atabileceksiniz. Hamam etkinlikleri özellikle yabancı misafirlerimiz tarafından çok rağbet görmektedir.